Rubriky
letecké služby letectví letiště

Aero Klub Nové Město nad Metují

nove-mesto-nad-metujiZaložení aeroklubu Nové město nad Metují se datuje do roku 1946, kde přílet prvního letadla na zdejší letiště proběhl dne 17.10.1946. V současné době aeroklub provozuje celkem dvanáct letadel, z toho sedm letadel bezmotorových, neboli větroňů. Letiště má dvě travnaté dráhy „do kříže“, které jsou dlouhé 900 metrů.

Pokud hledáte netradiční zážitek, můžete si u našeho aeroklubu zkusit zalétat jako pilot na zkoušku pod dohledem našich zkušených pilotů a instruktorů a nebo si udělat rovnou celý pilotní výcvik a získat tak možnost létat zcela samostatně. Samozřejmostí je i pořádání vyhlídkových letů po Královehradeckém kraji, kde jsme připravily několik zajímavých vyhlídkových tras, nebo si můžete trasu letu určit plně sami. Hledáte-li jiné adrenalinové zážitky, můžete zažít seskok z letadla a volný pád v tandemu a nebo absolvovat základní výcvik samostatných výskoků. Naši parašutisté se také účastní různých propagačních seskoků.

Lety pro veřejnost
Nevíte co dát za dárek? Chcete udělat radost Vašim zaměstnancům? Nebo chcete překvapit Vaše obchodní partnery? Není nic jednoduššího než jim darovat let letadlem!

Seskoky padákem

Přijďte si vyzkoušet, jaké je to okusit absolutní pocit svobody! Pořádáme pravidelné základní výcviky seskoku padákem, kde se během prodlouženého víkendu naučíte vše, co je potřeba k samostatnému seskoku. Necítíte se na základní výcvik? Tak zkuste tandemový seskok! Profesionální parašutista, pilot tandemového padáku, vám umožní vychutnat pocit z volného pádu beze strachu!

Pronájem letiště pro firemní akce

Nabízíme možnost pronájmu celého areálu letiště pro pořádání firemních nebo teambuildingových akcí, dětských dní, apod.

Možnost ubytování

Nabízíme možnost ubytování v areálu letiště. K dispozici jsou kapacity společné ubytovny (18 lůžek) a nové ubytovny (30 lůžek). Vedle nové ubytovny je též plocha pro postavení stanu, nebo obytného přívěsu.

Zdroj: www.aknm.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..