Rubriky
aerolinky

České aerolinie spustily Vánoční hru o letenky zdarma

logo ČSASoutěž probíhá v době od 24. 11. 2009 do 28. 12. 2009, výhrou je zpáteční letenka z Prahy do Londýna, Osla, Curychu, Hamburku, Říma, Paříže, Amsterdamu, Bruselu, Barcelony nebo Madridu podle vašeho vlastního výběru. Do soutěže se stačí zaregistrovat a následně zkusit v rámci jednoho pokusu najít tři stejné symboly dle pravidel soutěže. Princip soutěže spočívá v tom, že se po registraci ocitnete na virtuální palubě letadla, kde můžete z nabídky sedadel kliknout právě na tři libovolné sedačky a odkrýt tak symbol, který se na nich ukrývá. Sedačky, na které již někdo ze soutěžících klikl jsou modré a není možné na ně dále klikat, ostatní volné sedačky jsou červené.

Pokud se vám nepodaří odhalit v rámci jednoho pokusu tři stejné symboly, můžete hrát hru ještě jednou. Další dva pokusy hrát hru můžete získat pouze za dodatečnou aktivitu – pozvání 3 přátel do hry, z nichž alespoň 2 přátele se musí hry aktivně zúčastnit. O tom, že alespoň 2 pozvaní přátelé se skutečně hry aktivně zúčastnili a vy jste tak získali další dva pokusy, budete informováni e-mailem na elektronickou adresu, kterou zadáte při vyplňování registračního formuláře.
S rostoucím počtem přátel, které soutěžící do hry pozvete, stoupá i vaše pravděpodobnost získat dalším pokusem výhru.

Pro vstup na stránky soutěže ČSA klikněte na níže uvedený obrázek:

[ad#Potenza-CSA-Vanocni hra 300×300]

O případném získání výhry budete informováni emailovou zprávou na vaši e-mailovou adresu, a to do 2 pracovních týdnů po
skončení doby platnosti soutěže pořadatelem.

Případný výherce musí odpovědět na oznámení o výhře od organizátora nejpozději do 28. 12. 2009, a to ve formě emailové zprávy zaslané na adresu lukas.rosenberg@csa.cz nebo ivana.vostra@csa.cz a to tak, že v odpovědi na toto oznámení o výhře uvede vybranou destinaci a požadované datum odletu a příletu. Pokud výherce do 28. 12. 2009 nezašle odpověď, jeho výhra
propadá bez nároku na náhradu.

Výhra musí být vystavena nejpozději do 31. 12.2009, jinak bez nároku na náhradu propadá ve prospěch pořadatele.

Další z podmínek soutěže ČSA – „Vánoční hra 2009“:

  • Zvolený časový harmonogram výhry nelze následně měnit.
  • Výhra je nepřenosná, tzn. letenka bude vystavena na jméno, které bylo uvedeno při registraci soutěžícího a nemůže být změněno.
  • Letištní poplatky, které nejsou součástí výhry, musejí být zaplaceny nejpozději do 14 dní od doručení výzvy pořadatele, nejpozději však 3 dny před plánovaným odletem. Teprve po zaplacení letištních poplatků může být výherci vystavena výhra.
  • Výhra nezahrnuje transport na a z letiště v Praze a na a z letiště ve zvolené destinaci, letištní poplatky ani žádné jiné služby (s výjimkou občerstvení na palubě letadla zahrnutého v ceně letenky).

Výhra (letenky) bude předána výhercům ve formě elektronické letenky pořadatele, odeslané pořadatelem na emailovou adresu výherce, kterou uvedl při vyplňování registračního formuláře v rámci registrace do soutěže.

Jména a příjmení výherců budou v době od 4. 1. 2010 do 31. 3. 2010 zveřejněna na webových stránkách soutěže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..