Rubriky
cestování letecké služby letectví letenky

Levné letenky – porovnání letenek online!

letenky-crNa www.letenky.cr najdete porovnání letenek od předních prodejců na českém trhu. Získejte levné letenky kamkoliv jen chcete z pohodlí Vašeho domova. Porovnávač letenek na letenky.cr poskytuje možnost vybrat si z kompletní nabídky letů po celém světě a to okamžitě a online.

Dáme Vám možnost porovnání letenek a získat tak opravdu levné letenky do nejoblíbenějších destinací, jakými jsou v Evropě například Madrid, Paříž, Londýn, Řím, Brusel, Dublin, Vídeň a ve zbytku světa jsou jimi například Los Angeles, New York, Peking, Sydney, Bangkok a v neposlední řadě Káhira, Havana, Mexiko nebo dokonce Buenos Aires či Caracas.

Spojení s globálními rezervačními systémy letenek od předních prodejců v ČR nám umožňuje poskytnutí (ne)skutečně široké nabídky levných letenek do celého světa od valné většiny leteckých společností – menších i větších. Kupujte levné letenky online na www.letenky.cr!
Porovnání cen letenek – cesta k úspoře peněz

V české republice je několik velkých a vícero menších prodejců letenek – www.letenky.cr porovnávají nabídku od největších prodejců letenek v ČR. Jestliže hledáte letenky a využijete možnosti porovnání nabídek od níže uvedených prodejců, můžete výrazně ušetřit, proto se rozhodně porovnání cen letenek vyplatí.
Jak najít levné letenky?

Webová stránka letenky.cr Vám usnadní porovnání nabídek jednotlivých prodejců letenek a vybírá jak nejlevnější letenky, tak akční letenky od různých společností včetně ČSA nebo Student Agency.

Jednoduše do formuláře v levé části obrazovky vyplňte, kdy a odkud odletíte, kam odletíte, třídu, ve které poletíte, zda-li chcete i zpáteční letenku, a termín, kdy se budete vracet, počet lidí, kteří letí s Vámi, kdo s Vámi poletí a také prodejce, které si přejete zahrnout do porovnání cen letenek.

Ihned poté, co zadáte a odešlete potřebné údaje, prohledáme nabídky zmíněných prodejců a přehledně Vám je zobrazíme pro jednoduché porovnání cen letenek.

Pamatujte, že ceny letenek teměř vždy rostou úměrně s tím, jak se blíží datum odletu. Proto se vyplatí objednávat letenky brzy respektive dlouho dopředu.
Prohledáváme nabídku hlavních prodejců levných letenek v ČR:

– Královna.cz
– Letuška.cz
– Invia.cz
– Pelikán.cz

Prodejci mají různé podmínky, jež je třeba brát v potaz při vyplňování formuláře, proto čtěte dále, nač je třeba dát pozor.

Aktuální nabídka levných letenek online

Jestliže hledáte letenky levně a na poslední chvíli, jste na správném místě. Online rezervační systémy porovnávaných prodejců letenek poskytují neustále aktualizované nabídky na levné letenky, které jsou v daný okamžik k mání. Nabídka letenek od leteckých společností z celého světa je velice dynamická a neustále se mění. Rezervační systém prodeje levných letenek skrze stránku www.letenky.cr, která je napojena na největší české prodejce, jež jsou provázáni s globálním rezervačním systémem, Vám nabízí letenky tak levně, jak je to jenom možné.

Na našem webu můžete získat levné letenky i od „nízkonákladovek“ – nízkonákladových leteckých společností, které v ČR taktéž působí.
Získejte levné letenky bez potíží – pravidla prodejců

Královna.cz

– Maximální počet cestujících je 5 – dospělí, senioři, mládež
– počet dětí se nepočítá do počtu cestujících

Pelikán.cz

– cestujících může být maximálně 6
– jsou povoleny jen 4 typy cestujících
– dětí do dvou let nesmí být více než dospělých osob

Invia.cz

– maximální počet cestujících je 9

Letuška.cz

– maximální počet cestujících je 9

Pokud cestujete ve skupině (nad 10 osob), kontaktujte nás prosím pomocí emailu: skupiny@letenky.cr.
Jak získat levné letenky ještě levněji?

Ceny letenek ovlivňují různé svátky, které se konají v cílových destinacích. Můžeme mluvit například o Vánocích, Valentýnu či Ramadánu. I počasí se může výraznou měrou podílet na růstu cen letenek, příkladem za všechny mohou být monzunové deště v Asii.

Běžně se do východní Asie dá letět za 25 000 Kč, v období deštů, ale cena za letenky obvykle klesá až na 16 000 Kč.

Počasí tedy může být při plánování cest důležitým hlediskem. Při správném načasování je možné koupit letenku do pěkného počasi za cenu letenky do počasí špatného.
Zařiďte si cestu sami – ušetříte!

Čím dál více populární je individuální zahraniční turistika. Turisté cestující za hranice ČR tak nevyužívají služeb poskytovaných cestovními kancelářemi, namísto toho si sami určí místo pobytu, zařídí ubytování a hlavně pak dopravu. Koupě letenky může proběhnout přímo na pobočce vybrané letecké společnosti, levnější a pohodlnější je však objednání letenek online z domova. Ideální řešení při nákupu letenky ale představuje porovnání letenek od největších online prodejců v ČR. Získáte tak absolutní přehled a jistotu toho, že získáte opravdu nejlevnější možnou „vstupenku“ do zahraničí.
Využívejte svých nároků na slevy!

Jste-li student, je vám méně než 26 roků nebo vás letí vícero – skupina lidí? Určité letecké společnosti poskytují skupinové slevy – či dokonce jednu letenku zdarma – od pěti, další až od deseti nebo dvaceti cestujících osob a tím i prodaných letenek. Některé typy slev lze slučovat dohromady a výsledná sleva tak může být vskutku zajímavá. Někteří prodejci mají uzavřený kontrakt s leteckými společnostmi na zvýhodněné učitelské, studentské a mládežnické tarify. Letenky celosvětové studentské sítě SATA pro držitele karet GO25, ISIC a ITIC bývají levnější, než zlevněné letenky jiných prodejců. Výhoda studentských letenek oproti klasickým letenkám spočívá v roční platnosti – v kontrastu s měsíční až tříměsíční platnosti obyčejných letenek – a v možnosti změny datumu odletu za minimální poplatek.

Zdroj: www.letenky.cr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..