Rubriky
cestování letecké služby letectví letiště

Navštivte Prahu z výšky, budete nadšeni!

prahaTento let osloví všechny, kteří milují Prahu. Uvidíte zcela nový pohled na naši matičku měst. Báječné také jako dárek.Všichni naši pasažéři odchází od letadla naprosto nadšeni a plni nových zážitků.

Délka trasy cca 60 km. Čas letu 25-35 minut podle typu letadla a meteorologickým podmínek. Let je realizován spolehlivým letadlem Cessna 172.

Co všechno uvidíte a zažijete? Program je nabitý!

Odstartujeme z letiště Praha – Letňany a vydáme se přes vojenské letiště Kbely, odkud odlétají naší významní politici nebo třeba prezident. Na ploše uvidíme vysloužilá státní letadla a možná budeme muset dát přednost odlétajícímu vojenskému letadlu CASA-C295. Dále budeme pokračovat přes Černý Most a pokocháme se rozlohou jednoho z největších nákupních center kolem Prahy.

Další „zastávkou“ jsou Průhonice , které nabízí pohled na krásný park a zámeček. Tedy kromě další nákupní zóny a ucpané D1 :-). Proto rychle dále na Zbraslav a soutok Vltavy a Berounky. Jakmile se pokocháme v podstatě venkovem, obrátíme kurz přes Modřany na Kunratice a dále Spořilov až téměř k Michli, Nuslím a Vršovicím . Významným orientačním bodem nám bude sídliště Jižní Město, které z té výšky je opravdu nepřehlédnutelné. Nesmíme si zapomenout prohlédnout Hostivařskou přehradu a přes Vysočany nazpět na letiště Letňany.,

Co u tohoto letu nemůžeme nabídnout je let nad historickým centrem Prahy, který vzhledem k letovým omezením můžeme létat pouze s dvoumotorovým letadlem. I tak při tomto letu uvidíte z Prahy nejvíce, co je v našich silách a možnostech.

Poletíte tím nejlepším letadlem pro vyhlídkové lety – Cessna 172

Toto letadlo je výjímečně bezpečné a komfortně vybavené pro vyhlídkové lety se 3 pasažery. Má nadstandardní klimatizaci a dostatek pohodlí pro posádku. Poletíte se zkušeným pilotem, který má nalétány stovky hodin. Spolehněte se, že bude o vás dobře postaráno.

Zdroj: www.pilotemnazkousku.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..