Rubriky
aerolinky cestování letecké služby letectví letenky

SmartWings poskytuje rozumnou kvalitu služeb za přiměřené ceny

smartwingsSmartWings je obchodní značka letecké společnosti Travel Service a.s., pro pravidelné lety se základnou v Praze.
SmartWings nabízí během roku lety do více než čtyř desítek oblíbených destinací a letovisek po Evropě i mimo ní s odlety z Prahy, Brna a Ostravy za bezkonkurenční ceny.

SmartWings přichází pravidelně s každou letní sezónou s rozšířením nabídky o nové žádané destinace a se zvýšením počtu letů do většiny svých destinací.

Travel Service a.s., největší letecká společnost v České republice, působí na trhu 15 let. Travel Service a.s. je leaderem charterového trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a významný podíl zaujímá také v Polsku.
Kromě charterových letů provozuje Travel Service od roku 2004 také pravidelné linky pod obchodní značkou SmartWings a od r. 2007 privátní lety – aerotaxi kategorie Business Jet. Travel Service získal první místo v kategorii “Nejlepší letecká společnost v České republice” v rámci udílení cen TTG Travel Awards 2012.

Naše filozofie

SmartWings usiluje o to být první volbou evropských nezávislých leteckých cestovatelů. Snažíme se nabídnout nejnižší ceny ve všech zemí, ve kterých působíme. Cílem SmartWings je dopravit cestující přímo a spolehlivě do center po Evropě i mimo ní za výhodnou cenu. Díky ekonomickému využití administrativy a dalších operací jsou SmartWings schopny nabídnout cestujícím velmi atraktivní ceny za současného dodržení nejvyšších bezpečnostních standardů.

Mnoho cestujících platí neúměrně vysoké jízdné za lety po Evropě. Proto si ti prozíravější vybírají SmartWings. Pokud chcete bezpečně letět a zároveň ušetřit, rezervujte si svůj let se SmartWings. SmartWings je úsporný, spolehlivý a transparentní.

Nabízíme moderní letadlovou flotilu, kvalifikovaný personál a maximální bezpečnostní standard. Létáme z letišť v ČR do lákavých destinací po Evropě i mimo ní.

Těšíme se na vás na palubě našich letadel!

Cenová filozofie

Nabízíme lety po Evropě za ceny od 1990,- Kč včetně všech poplatků.

Naši cestující si rezervují své lety velmi snadno sami přes internet, telefon nebo přímo na letišti na přepážce SmartWings. Tímto způsobem šetříme poplatky cestovních agentur, provizi agentů a rezervačních systémů. Z našich nízkých nákladů mají prospěch naši klienti. Na minimu držíme také naše administrativní náklady. Máme transparentní tarifní systém s přiměřenými cenami a optimální výší poplatků za všechny nadstandardní služby.

Na druhou stranu nepřipouštíme žádné kompromisy v našich vysokých bezpečnostních standardech: v kvalifikaci našich zaměstnanců, moderním leteckém parku a servisu letadel.

Kvalita

SmartWings poskytuje rozumnou kvalitu služeb za přiměřené ceny. Za cenu, kterou náš zákazník zaplatí, obdrží základní služby. Dále nabízíme limitovaný okruh dalších zpoplatněných služeb, jako např. přepravu rozměrných nákladů, extra zavazadel, zvířat apod.

I ve všech následujících oblastech se můžete spolehnout na náš profesionální přístup:

  • Mnoholetá zkušenost s leteckou přepravou
  • Vysoké bezpečnostní standardy
  • Zázemí velké moderní flotily letadel
  • Zkušení piloti a palubní průvodčí
  • Vyškolení operátoři našeho rezervačního centra
  • Jednoduchý a bezpečný rezervační systém přes internet
  • Rychlé odbavení pomocí výkonného systému odbavovacích přepážek
  • Vysoce kvalitní občerstvení na našich palubách

Zdroj: http://www.smartwings.com/cs

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..