Rubriky
cestování letecké služby letectví

Aerotaxi Praha – privátní letecká přeprava osob a nákladu

aerotaxiVyzkoušejte služby Aerotaxi Praha a objevte tak nové možnosti cestování. Soukromá letecká přeprava aerotaxi Vám přináší časovou flexibilitu, finanční úsporu, ale zejména naprostou bezpečnost a diskrétnost pro Vás, Vaši rodinu i obchodní partnery.

Precision Aerotaxi Club je služba, která poskytuje přepravu soukromými letadly na cestách za obchodem nebo zábavou. Aerotaxi Praha Vás dopraví do požadované cílové destinace, i tam, kde velká dopravní letadla nepřistanou, nebo jsou velmi omezené možnosti dostupnosti pravidelnými linkami. Ušetříte tak čas a ve většině případů i náklady na cestu.

Málokdo si uvědomuje, že soukromá letecká přeprava není jen luxusem, ale i volbou rozumu. Sami se přesvědčte, že cena za 2 a více osob v letové třídě Business Class vychází často nákladově dráž než let vhodně zvoleným privátním letounem.

Soukromí a diskrétnost
V Aerotaxi Praha vždy a za jakýchkoli okolností dbáme na soukromí svých pasažérů. Společně s bezpečností jsou pro nás diskrétnost a flexibilita klíčovými faktory poskytovaných služeb. Požadavek na soukromí je často při rozhodování, zda letět soukromým letadlem nebo s linkovým dopravcem klíčový. Pokud se chcete vyhnout zalidněným prostorům a nerušeně cestovat jen s těmi, ke kterým máte naprostou důvěru, je přeprava privátním letadlem ideálním řešením.

Expresní VIP terminály a provoz z menších letišť je nejen pohodlný, ale i mnohem rychlejší a flexibilnější než běžné prostory pro cestující. Odbavení probíhá odděleně v terminálech pro soukromé lety. Stačí se na letiště dostavit 15 minut před odletem. Nečekají Vás žádné zdlouhavé fronty, ale jen rychlá bezpečnostní kontrola na profesionální úrovni. Posádka Vás již bude očekávat v hale a dovede Vás až k letadlu.

Po příletu odcházíte okamžitě dle Vašich potřeb, nemusíte čekat na Vaše zavazadla a procházet zdlouhavými kontrolami a přeplněnými terminály. Na většině letišť jste odbaveni v prostoru general aviation, kam Vás od letounu dopraví VIP transport, a v řádu několika minut můžete opustit letiště. Samozřejmostí je pro nás zajištění limuzíny s řidičem v případě Vašeho přání.

Kam létáme?
Aerotaxi Praha létá v rámci celé Evropy vč. evropské části Ruské federace a zemí Blízkého východu a severní Afriky. V případě potřeby pro naše klienty zajistíme ve spolupráci s našimi obchodními partnery pronájem proudového letounu (Business Jet) vhodného i pro mezikontinentální a transoceánské lety.

V letech 2010-13 mezi naše destinace patřily např: Petrohrad, Moskva (Ruská federace), Riga (Lotyšsko), Kyjev, Lvov (Ukrajina), Bratislava, Košice (Slovensko), Varšava, Gdaňsk (Polsko), Berlín, Hamburg, Stuttgart (Německo), Malmö (Švédsko), Nice (Francie), Palma de Mallorca (Španělsko), Milano (Itálie), Salzburg, Graz, Vídeň (Rakousko), Brač, Zadar(Chorvatsko), Sofia (Bulharsko), Tel Aviv (Izrael) a mnohé další.

Kdo s námi létá?
Všichni, u kterých právě čas hraje hlavní roli. Našimi klienty jsou zástupci automobilového, energetického a elektrotechnického průmyslu (obchodní jednání, skluzy ve výrobě, přeprava vzorků a materiálu společně s techniky a jednateli), obchodní řetězce (přeprava jednatelů), chovatelské potřeby (přeprava jednatelů), VIP osoby z kulturní a sportovní oblasti, logistické společnosti a finanční instituce.

Privátní letecká přeprava je však stejně tak vhodná i pro soukromé osoby, kterým služba Precision Aerotaxi Club napomáhá zlepšovat jejich pracovní i osobní život díky flexibilitě, diskrétnosti a vysokému standardu cestovního pohodlí. Díky Aerotaxi Praha máte naprostou flexibilitu v:
– plánování času, Vy určujete čas odletu do i z destinace, stejně tak jako případná místa mezipřistání vč. zastávky na jeden i více dní, kdy letoun čeká na Váš pokyn k dalšímu letu. Jednání kdekoli po Evropě s návratem v ten samý den se stává realitou.
– výběru destinací, létáme i tam, kam se běžnou linkou nedostanete, a to vždy přímo a nejblíže Vašemu cíli s primárním ohledem na bezpečí a komfort pasažérů.
– možnosti spojit více destinací v jedné cestě. Šetřete čas i náklady a spojte více destinací do jednoho letu. U linkového dopravce nemožné, s námi běžná věc.

Zdroj: www.aerotaxi-praha.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..