Rubriky
letiště

Letiště Drážďany – při parkování s parkovací poukázkou ušetříte

Pro cestující a návštěvníky Letiště Drážďany je k dispozici moderní kryté parkoviště s 1.559 parkovacími místy, které je propojeno s terminálem pomocí skleněného mostu pro pěší zvaného skywalk. Dále se zde nachází i tři parkovací místa pro dlouhodobé parkování jakož i parkovací místo pro krátkodobé parkování v oblasti podjezdu terminálu.


[ad#Potenza-Click4Sky-461×120]

  • Chcete-li odcestovat a nechat Vaše auto delší dobu zaparkované,  doporučujeme Vám parkovací místa pro dlouhodobé parkování 2, 3, 4 nebo kryté parkoviště, kde bude Vaše auto chráněno před nepříznivým počasí.
  • Kryté parkoviště doporučujeme i v případě, hledáte-li nejkratší cestu k odbavení nebo si chcete na letiště zamluvit let, nakoupit nebo se třeba jen najíst.
  • Pokud jste někoho na letiště přivezli nebo jedete-li někoho vyzvednout můžete použít parkovací místa pro krátkodobé parkování před terminálem.
  • Vypůjčená vozidla prosím odstavte na vratná místa příslušné půjčovny vozidel v krytém parkovišti.
  • Všechna parkovací místa podléhají parkovacímu poplatku. V případě dlouhodobého parkování jsou pro parkovací místa 2, 3 a 4 jakož i pro místa v krytém parkovišti připraveny parkovací poukázky, se kterými můžete ušetřit 15 nebo dokonce 30 Euro z peněz na dovolenou.
  • Pro tělesně postižené zákazníky jsou v krytém parkovišti rezervována označená parkovací místa. Už při nákupu letenky můžete nahlásit potřebu poskytnutí pomoci a péče.

letiště Drážďany - parkoviště a skywalk

S parkovací poukázkou letiště ušetříte 15 nebo 30 euro
S poukázkou se cena za parkování sníží např. na parkovacích místech P2 a P4 z 51 na 36 euro (sedm celých dnů parkování) resp. ze 79 na 49 euro (14 celých dnů).

letiště Drážďany - plán parkovišť

Letiště Drážďany na internetu: www.letiste-drazdany.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..