Rubriky
letecké služby letectví letiště

Nebe je náš druhý domov, říkají ve Slováckém aeroklubu Kunovice

kunoviceZájem o letadla na uherskohradišťsku se datuje již od poloviny dvacátých let minulého století. První významnější akcí pak bylo uspořádání leteckého dne v Uh. Hradišti v neděli 29. října 1929, o kterou byl velký zájem. Na akci se dostavilo na 4000 diváků, kteří mohli vidět ukázky akrobacie, boje letadel, protiletadlové obrany apod. Několik let poté se již začalo s praktickým létáním.

Dnes na letišti v Kunovicích působí Slovácký aeroklub Kunovice, který zajišťuje sportovní létání, seskoky parašutistů a letecký výcvik.

Zalítejte si

Zažijte nádherný pocit a podívejte se, kam budete chtít – vyfotit vaše město, váš dům nebo třeba hrad Buchlov z ptačí perspektivy. Proletět se můžete na letounu Cessna C172, motorovém kluzáku L-13 SE Vivat nebo historickém letounu Zlín Z-126.

Díky větroňům můžete zažít neopakovatelné pocity ptáků – i bez motoru můžete stoupat! Vše umocňuje ticho v kabině a vynikající výhled na všechny strany. Proleťte se legendárním blaníkem.

Pojďte si skočit

Na světě doposud neexistuje žádná jiná možnost, jak zažít téměř minutu volného pádu a potom opět bezpečně přistát na zemi…
To vše s minimálním rizikem a po velmi krátké a nenáročné pozemní přípravě.

Je velice obtížné Vám tyto zážitky, dojmy a opojení z tandemového seskoku vylíčit, ale poměrně dobře je vystihují reakce lidí po seskoku – rozzářené tváře a slova jako super, bomba, parááda…
Vyzkoušejte si tento úžasný zážitek na vlastní kůži.

Přijďte posedět

Můžete posedět a poklábosit v OK-BARu u dobrého piva nebo vína a nebo si dát něco dobrého k jídlu. Od jara do podzimu je k dispozici venkovní posezení. Pro rodiny s dětmi máme v okolí OK-BARu a v areálu aeroklubu dětské atrakce.

Tak neváhejte a zastavte se u nás

Zdroj: www.lkku.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..