Rubriky
cestování letectví letenky

OK-TOURS – 22 let zkušeností s prodejem letenek

okletenkyCestovní kancelář OK-TOURS byla založena v roce 1990 jako první česko-finská akciová společnost. V současné době OK-TOURS patří mezi nejvýznamnější cestovní kanceláře v České republice se specializací na příjezdovou turistiku (incoming), na poskytování kompletního servisu pro obchodní klientelu, a prodej letecké přepravy se zajišťováním veškerých, s tímto souvisejících turistických služeb.

Oddělení Business Travel & Outgoing poskytuje komplexní cestovní služby pro korporátní zákazníky z České republiky. Mezi naše tradiční korporátní zákazníky patří jak česká zastoupení významných globálních korporací, tak i české soukromé společnosti, státní instituce nebo rozpočtové či neziskové organizace. Náš zkušený a profesionální tým pracovníků se stará o maximální spokojenost zákazníka tak, aby vyšel vstříc všem jeho nárokům.

Oddělení On-line prodeje letenek provozuje on-line rezervační portál okletenky.cz, a to již od června 2001 (původní doména airfare.cz). Byli jsme první v České republice, kdo spustil do reálného provozu systém pro on-line rezervace letenek v reálném čase a kdo tento sytém stále provozuje. Tento náš vyspělý on-line systém umožňuje nejen rezervace letenek a dalších cestovních služeb za zvýhodněné ceny, ale i široké možností on-line nebo off-line plateb, a s tím souvisejícího automatického nebo manuálního vystavení letenky.

Cestovní kancelář OK-TOURS byla jednou z prvních agentur akreditovaných Mezinárodní asociací leteckých dopravců IATA v České republice po roce 1989. Pro rezervace využíváme globální distribuční systém GALILEO, který nabízí přístup k více než 425 leteckým společnostem, 23 půjčovnám aut, 68000 hotelů a dalším dodavatelům cestovních služeb.

Jaké jsou výhody rezervačního systému okletenky.cz oproti konkurenci?

  • Unikátní robotický nástroj GOL pro vyhledání nejvýhodnějších cen letenek.
  • Rychlá a jednoduchá rezervace letenky.
  • Rozsáhlé možnosti online a offline plateb.
  • Automatizovaný systém pro vystavení letenky uhrazené online.
  • Přehled rezervací pro registrované uživatele.
  • Bezpečné platební brány a zabezpečená platba kartou.
  • Nejnižší servisní poplatky za rezervaci letenky.
  • Speciální akce a ceny, přímá rezervace ze speciálních nabídek.
  • Zkušenosti s online rezervačním systémem již od roku 2001.

Zdroj: www.okletenky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..