Rubriky
cestování letectví letenky

Pelikan.cz – cestujte inteligentně, kupujte online

pelikanPelikan.cz, Váš oblíbený internetový portál vznikl v roce 2006 proto, aby Vám ulehčil cestování. Za byznysem, zábavou, nebo historií, s pelikánem je Vaše cestovatelské rozhodnutí zcela správné. Pelikan.cz vznikl, aby uspokojil potřeby nejen náročného obchodního cestujícího, ale i rekreačního cestovatele.

Kompletní zabezpečení obchodní, či soukromé cesty včetné letenky, ubytování a rezervace auta za výhodných podmínek a servisu jen u nás.

Pelikan.cz je internetový portál, který Vám nabízí bezplatnou rezervaci a následný nákup letenek i bez kreditní karty, kdykoliv potřebujete. Najdete tady nejlepší ceny letenek více než 800 tradičních a nízkonákladových leteckých společností. Nabídky jsou tříděny od nejnižší ceny včetné letištních poplatků.

Pelikan.cz Vám nabízí jedinečnou možnost zakoupit si zároveň se svojí letenkou i kvalitní ubytování s pojištěním, čím Vám šetří čas i peníze.

Při tomto způsobu nakupování je pro nás prvořadá bezpečnost transakcí provedených na stránce. Systém VeriSign je zárukou, že operace, které na stránce uskutečníte, budou chráněné, bezpečné a Vy si můžete v pokoji a pohodlí užívat výhody plynoucí z internetového nákupu.

Pelikan.cz Vám každodeně promlouvá prostřednictvím reklamních ploch, pravidelného newsletteru, ve kterém nabízí ty nejlepší ceny a soutěže. Taktéž doporučujeme novinky z leteckého průmyslu, ve kterých se můžete dozvědět o nových destinacích, které se pro Vás s pelikánem stávají dostupné za výhodných podmínek.

Cestujte inteligentně, kupujte online…

Zdroj: www.pelikan.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..