Rubriky
letectví výrobci

BRM AERO – letadla vyráběná s vášní pro létání

brmaeroSpolečnost BRM AERO s.r.o. byla založena za účelem vývoje, výroby, prodeje a údržby ultralehkých a lehkých sportovních letadel.

Společnost se zaměřuje především na individuální zakázky, kde je schopna realizovat zástavby a modifikace všeho druhu dle přání zákazníka a na inovace a pokračovací vývoj vyráběných letounů. Přitom zakladatel společnosti zúročuje své dlouholeté zkušenosti v oboru vývoje, výroby a prodeje ultralehkých a lehkých sportovních letadel. Díky tomu může každý zákazník získat jedinečný exemplář letounu, který odpovídá nejlépe jeho představám. Společnost poskytuje poradenství ve výběru vhodného osazení palubní desky podle účelu použití letounu i vhodné kombinace motoru a vrtule.

BRM AERO provádí skládání draků letadel, výrobu svařenců, lakování, vystrojování avioniky, instalaci motorů, zálety letadel, dodávky hotových letadel zákazníkům, záruční i pozáruční servis a zásobování náhradními díly. Společnost vlastními silami zajišťuje i stavbu prototypů a výrobních přípravků.

BRISTELL NG 5 LSA

Ultralehký letoun BRISTELL UL i jeho LSA verze v provedení s tříkolým pevným podvozkem je letoun vhodný především pro letecký výcvik, vlekání větroňů a leteckou turistiku. Letoun je díky prostornosti kabiny ideálním dopravním prostředkem pro delší přelety, kdy uživatel ocení ergonomii pilotní kabiny. V modifikaci BRISTELL HD zákazník získává letoun se zesílenými nosníky křídel, které zvyšují bezpečnost provozování letounu v extrémních povětrnostních podmínkách, do kterých se může každý pilot náhodně dostat.

BRISTELL NG 5 LSA, RG

BRISTELL RG je letoun se zatahovacím podvozkem vhodný především pro pokračovací letecký výcvik a leteckou turistiku na velké vzdálenosti. Letoun je díky prostornosti kabiny ideálním dopravním prostředkem pro dlouhé cestování, kdy uživatel ocení ergonomii pilotní kabiny a vyšší cestovní rychlost při zachování nízké spotřeby paliva. Letoun BRISTELL RG je standardně vybaven zesílenými nosníky křídel, které zvyšují bezpečnost provozování letounu v extrémních povětrnostních podmínkách, do kterých se může každý pilot náhodně dostat.

BRISTELL NG 5 LSA, TDO

BRISTELL TDO je letoun s pevným dvoukolým podvozkem a ostruhovým kolečkem v zadní části trupu vhodný především pro milovníky tohoto uspořádání podvozku. Jeho uživatel ocení lehkost ovládání i vyšší cestovní rychlost než u letounu Klasik.

Zdroj: www.brmaero.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..