Rubriky
aerolinky

Turkish Airlines podepsaly tříletou sponzorskou smlouvu s klubem FC Barcelona

Turkish Airlines - logoDr. Temel KOTIL, CEO Turkish Airlines, čtvrté největší letecké společnosti v Evropě, a Joan Laporta, předseda FC Barcelona, legendárního a světoznámého fotbalového klubu, 20.1.2010 na slavnostní ceremonii v Barceloně podepsali tříletou sponzorskou smlouvu. Společnost Turkish Airlines, jež je jedním z nejrychleji rostoucích leteckých přepravců na světě, dosáhla tímto sponzorstvím dalšího světového úspěchu a pokračuje na své cestě s cílem stát se světovou značkou.

Dle podmínek této sponzorské smlouvy budou vystaveny veškeré propagační materiály a loga Turkish Airlines na vnitřních obrazovkách stadionu Nou Camp v Barceloně a ve všech dalších tréninkových místech týmu. Turkish Airlines zrealizuje komerční filmy s hráči klubu FC Barcelona a zajistí propagaci tohoto sponzorství prostřednictvím reklamy a masmédií. Na základě tohoto sponzorství bude společnost Turkish Airlines rovněž přepravovat hráče FC Barcelony na všechny turnaje a tréninková soustředění.

Kromě titulu „Oficiální sponzor“ získá společnost Turkish Airlines rovněž titul 3. mezinárodní oficiální sponzor” klubu FC Barcelona. Tento fotbalový velikán vešel do historie získáním 6 trofejí za pouhou jednu sezonu (2008-2009), a to mimo španělské území.

Turkish Airlines - dres FC Barcelona

Slavnostní ceremonie se zúčastnili členové představenstva Turkish Airlines, Orhan Birdal a Mehmet Buyukeksi, členové dozorčí rady Naci Agbal a Ismail Gercek, dále hráči klubu FC Barcelona a zástupci více než 100 médií ze Španelska, Turecka, České republiky a dalších zemí, v nichž Turkish Airlines působí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..