Rubriky
aerolinky

Vídeňské letiště od půlnoci přestane odbavovat klienty SkyEurope

logo SkyEuropeVídeňské letiště přestane od půlnoci odbavovat klienty nízkonákladové letecké společnosti SkyEurope Airlines. Letiště ve Vídni to uvedlo v pátek ve své tiskové zprávě s tím, že aerolinky nezaplatily v určené lhůtě dluhy, které u provozovatele letiště měly. Letiště podle své zprávy zastaví odbavování klientů pouze při odletech. „Služby při příletu budou poskytovány i nadále,“ uvádí se v tiskové zprávě letiště.

Aerolinky se v pátek zřejmě ocitly ve vážných problémech. Zpravodajský server iDnes uvedl, že zaměstnanci firmy byli služebním e-mailem informování, že nedostanou včas červencovou výplatu a společnost je také poprosila i o souhlas s dalším zdržením.

Podle iDnesu zaměstnanci společnost nakonec podrželi a souhlasili se zpožděním výplat. Neměli totiž co ztratit, společnost by zřejmě vyhlásila bankrot.

„Uděláme všechno pro to, aby prohlášení vídeňského letiště mělo co nejmenší dopady na komfort našich klientů. To je zatím vše, co k tomu můžeme sdělit,“ reagoval pro Mediafax na zprávu o přerušení odbavovacích služeb ve Vídni mluvčí SkyEurope Tomáš Kika. K informacím týkajícím se zdržení výplat zaměstnanců se však odmítl vyjádřit s tím, že podle něj není fér komentovat vnitřní komunikaci v žádné soukromé společnosti.

Odpolední a večerní lety SkyEurope z pražského letiště byly odbavovány podle plánu.

Zdroj: MEDIAFAX, iDnes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..