Rubriky
aerolinky

Aerolinky SkyEurope skončily, zapomeňte

logo SkyEuropeKonečný krach známých nízkonákladových aerolinek pomůže několika věcem, a to zejména všobecnému pochopení provozovatelů i cestujících, že za cenu MHD se dlouhodobě létat prostě nedá. Patříte-li mezi ty, kteří si ještě letenky problematických SkyEurope zakoupili, máte poslední šanci jak získat své peníze zpět, nebo alespoň moc neprodělat.

Výhoda placení letenek pomocí platební karty:
Pokud jste za letenky platili platební kartou, dostanete zřejmě jako jedni z mála zpět celou částku. Je to díky tomu, že platební společnost hradí letenky přepravci až ve chvíli využití letenky, k čemuž u vás ještě nedošlo a už ani nedojde. Proto byste měli neprodleně požádat o storno platby a vrácení peněz na váš účet.

Letenky zakoupené u nezávislého prodejce (Asiana, Student Agency, cestovky a pod.):
Kontaktujte co nejdříve prodejce, že jste u něj pořízenou letenku nemohli využít a žádejte navrácení celé částky. Vaše žádost bude mít jistě rychlejší a oboustranně příjemnější průběh, když si u prodejce vyberete letenku v obdobné či vyšší ceně a navrhnete jen výměnu s případným doplatkem.

Zakoupili jste si letenky přímo u  SkyEurope?
V takovém případě je pro vás jedinou záchranou nabídka konkurenčních aerolinek, které i za cenu vlastní ztráty (či malého zisku) nabízejí výměnu vaší letenky za jejich, s doplatkem kolem 30 až 50 euro. Protože tato nabídka nebude trvat dlouho, doporučujeme vám ihned začít jednat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..