Rubriky
cestování letecké služby letectví

Aerotaxi s.r.o. – s námi kdykoliv, kamkoliv, rychle a bezpečně!

Jsme soukromá letecká společnost, jejíž doménou je převážně charterová letecká přeprava osob a nákladů.

Naše společnost zajišťuje již od roku 2001 na základě provozních povolení charterovou dopravu osob a nákladů po celé Evropě svojí flotilou několika letadel.

Naší hlavní zásadou je poskytovat svým klientům příjemné a bezpečné cestování s operativním zaměřením na potřeby a přání klienta. Předností služeb soukromých leteckých společností je cestování beze stresu, bez dlouhého čekání na odbavení a bez zpoždění. Naši zaměstnanci poskytují vysoce kvalitní servis a přizpůsobí se veškerým specifickým přáním našeho klienta.

Přeprava osob po celé Evropě

rychlá – bezpečná – pohodlná – spolehlivá

Potřebujete ušetřit čas a peníze na Vašich obchodních cestách po Evropě? Zajistíme pro Vás soukromý charterový let, který bude dokonale přizpůsoben Vašim možnostem s odletem a přistáním na nejbližším možném letišti! Tímto rychlým a bezpečným způsobem dopravy se stanete nezávislými na časech a destinacích linkových dopravců a strávíte podstatně méně času v odletových halách i během letu samotného…

Přeprava nákladů po celé Evropě – rychle a spolehlivě.

Potřebujete dopravit zásilku či menší náklad na druhý konec Evropy a čas je Vám v patách? Doprava po silnici trvá celou věčnost a ani dodací termíny leteckých zásilkových služeb Vám nevyhovují? Zajistíme pro Vás expresní přepravu Vašeho nákladu. Let připravíme do dvou hodin od objednání a dokonale jej přizpůsobíme Vašim možnostem s odletem a přistáním na požadovaném letišti!

LETECKÁ ŠKOLA

Společnost Aerotaxi provozuje vlastní leteckou školu na letišti v Kolíně, teoretická příprava a pilotní výcvik se zde provádí v českém a anglickém jazyce.

SANITNÍ LETY

Společnost Aerotaxi provádí sekundární letecký transport pacientů, repatriace a expresní převoz zdravotnického materiálu (transplantační programy) do kterékoliv části ČR nebo Evropy.

Tyto služby zajišťujeme jak pro nemocniční zařízení, zdravotní a komerční pojišťovny tak i pro právnické a fyzické osoby. Kvalifikovaný doprovod tvoří zpravidla lékař a zdravotní sestra nebo záchranář s praxí v letecké záchranné službě, kteří pečují o pacienta nebo materiál po celou dobu transportu.

Na požadavky z oblasti přepravy nemocných a zdravotnického materiálu jsme připraveni pružně reagovat v kteroukoliv denní i noční dobu.

Pro přepravu pacientů používáme speciálně upravené rychlé turbovrtulové dopravní letouny MITSUBISHI MU-2B a BEECHCRAFT BE200 s přetlakovanou kabinou, které jsou pro tento účel vybaveny vestavěným fixačním lůžkem, přenosnými resuscitačními přístroji, pomůckami pro imobilizaci, léky a dalším zdravotnickým materiálem podle druhu transportu a konkrétních požadavků. Přeprava těmito letouny je rychlá a díky vnitřnímu prostoru letadla také dostatečně komfortní jak pro pacienta samotného, tak pro doprovodný personál.

Od prosince 2007 Vám můžeme nabídnout dopravu úplně novým letounem BEECHCRAFT BE-350 SuperKingAir.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NÁKUPU LETOUNŮ

Jestliže potřebujete koupit nové nebo starší letadlo, obraťte se na nás a naši technici a obchodníci Vám pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího letadla, přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Naši lidé s dlouholetou praxí v letectví zařídí vše potřebné pro dovoz Vašeho nového stroje.

Nabízíme:

  • výběr letadla
  • technickou prohlídku stroje před vlastní koupí
  • veškerou technickou a obchodní dokumentaci
  • deregistraci stroje ve státě původu a novou registraci v ČR
  • financování nákupu
  • případné úpravy vybavení letadla

 

 

Zdroj: www.aerotaxi.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..